ЕВРОПО ПАЗИ ЗВЕЗДА РЕДОМ ГАЗИ: ЦРВЕНА ЗВЕЗДА срушила европског шампиона ЦСКА! (ВИДЕО)

Кошаркаши Ц.Звезде пружили су још једну блиставу партију у Евролиги и победили моћну екипу ЦСКА, актуелног европског шампиона.

Звезда је кренула сјајно, већ у првој четвртини стекла осетну предност, коју није испуштала до краја меча.

На полувремену је било убедљивих плус 14, чему се ни највећи оптимисти нису надали.

Сјајна одбрана црвено-белих је ломила ЦСКА а одлична решења у нападу, пре свега спуштање лопте на Кузмића у трећем периоду, када су се армејци спустили на -6 је одржала Звезду у вођству.

Ипак кључни моменат се десио при резултату 64:58, Радоњић прави одличну измену, уместо Јовића улази Волтерс, који погађа тројку преко руке за +9 а потом и флоутер преко Теодосића за плус 11 и ломи утакмицу.

Најбољи код победника био је Кузмић са 16 поена и 10 скокова, Симоновић је убацио 14 поена, Џенкинс 11 а Волтерс 9 поена.

Код ЦСКА бољи од осталих био је Воронцевич са 21 поеном.

На крају велика победа српског шампиона 78:67