Издвајамо Спорт

СРБИЈА ДЕМОЛИРАЛА ГРЧКУ: Бриљантна партија „ОРЛОВА“ на Трофеју Београда (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је већ спремна за почетак Европског првенства! „Орлови“ селектора Александра Ђорђевића прегазили су вечерас Грчку у утакмици 2. кола Трофеја Београда са 93:61

Грци буквално нису знали шта их је снашло када је у другој четвртини прорадила српска „машина“! Погађали су кошаркаши Србије тројке, развијали вихорне контре после челичне одбране…
Гости ослабљени без браће Адетокумбо нису могли да се супротставе „орловима“, који су на полувремену водили са 45:22.

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

Нису пулени Александра Ђорђевића попуштали ни у наставку, разлика на семафору је само расла до 66:36 на крају треће четвртине.

На крају чак 32 поена разлике за Србију, коју у недељу очекује дуел са Црном Гором у завршном мечу Трофеја Београда.

Свих 13 кошаркаша које је Ђорђевић уводио у игру се уписало у стрелце, а најефикасниј су били Богдановић са 14 поена и 9 асистенција, Лучић са 13 поена, Марјановић са 11 поена. Бурусис је са 11 поена био најефикаснији у Грчкој.

Утакмицу су пропустили због повреда Милош Теодосић, Мирослав Радуљица, Марко Симоновић и Немања Недовић.

Погледајте велику пожртвованост Васе Мицића и фантастично закуцавање Владимира Лучића:

Извор: Информер.рс / Србија јавља