Издвајамо Спорт

ЗВЕЗДА НА КОРАК ДО ТИТУЛЕ: ГУДУРИЋ тројком срушио одлични Партизан!(ВИДЕО)

Партизан је одлично почео утакмицу,захваљујући сјајном Вилсону имао и 20 поена предности у првом полувремену,добри су били Величковић са 13п и Вилијамс са 10п.

Почетком другог полувремена Звезда је почела да смањује предност,међутим Величковић је и даље држао Партизан на двоцифреној разлици.Крајем трећег периода у игру први пут на утакмици улази Марко Гудурић,који преузима одговорност на себе,погађа кад је најпотребније,ипак црно-бели су у задњу четвртину ушли са +10.

Стисли су црвено-бели одбрану,полако топили предност,да би поенима Цирбеса коначно повели 78:77,погађали су Маринковић и Величковић битне тројке,али на 13 секунди до краја Вилсон погађа једно од два слободна бацања за вођство Партизана 86:84.

Тада на сцену ступа Гудурић,који узима лопту у своје руке и погађа тројку од таблу са 10 метара готово уз звук сирене,за победу Црвене Звезде 87:86.

Уследило је велико славље кошаркаша Ц.Звезде док су играчи и навијачи Партизана били у шоку.

У победничкој екипи најбољи је био јунак утакмице Гудурић са 13 поена, исти број поена уписали су Цирбес и Кинси.

Код Партизана је најбољи био Вилсон са 18п,Величковић 17п и Вилијамс са 13п.

Следећа утакмица је у уторак од 21 час,домаћин је Ц.Звезда која има меч лопту за одбрану титуле.