Издвајамо Спорт

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА РАЗБИЛА ПЕТОСТРУКОГ ШАМПИОНА ЕВРОПЕ: Макаби демолиран у Београду! (ВИДЕО)

Кошаркаш Ц.Звезде остварили су вечерас пету победу у Евролиги, након три везана пораза победили су славни израелски Макаби

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

Звезда је одиграла најбољу утакмицу ове сезоне, те победа ниједног момента није долазила у питање, од вођства Макабија 10:7 црвено-бели преокрећу резултат и ломе противника феноменалном одбраном и одличним нападом.

На полувреме се отишло резултатом 42:24 за Црвену Звезду, кошем Јовића за максималних +18:

Очекивао се јачи отпор Макабија у другом полувремену, међутим Звезда је наставила да терорише госте из Тел Авива, па је предност неколико пута достизала и +29. Екипа Макабија је потпуно разбијена, те су на тренутке деловали потпуно изгубљено на терену.

На крају црвено-бели су славили резултатом 83:58.

Радује одлична тимска игра Црвене Звезде о чему најбоље говори статистика:

МАРКО СИМОНОВИЋ 14 птс, 5/5 за два, 1/4 за три, 5 скокова ( 5+0), ИНДЕКС 22. ИГРАЧ МЕЧА МВП,

ОГЊЕН КУЗМИЋ 12 ПТС 5 СКОКОВА ИНДЕКС 17

СТЕФАН ЈОВИЋ 10 ПТС 9 АСТС, 4 СКОКА ИНДЕКС 17

МИЛКО БЈЕЛИЦА 11 ПТС 6 СКОКОВА ИНДЕКС 9

БРАНКО ЛАЗИЦ 10 ПТС 4 СКОКОВА ИНДЕКС 11

НЕЈТ WОЛТЕРС 8 ПТС , 4 СКОКА, 3 АСИСТЕНЦИЈЕ, ИНДЕКС 12

Код Макабија се истакао бивши звездин центар Цирбес са 14 поена.

Погледајте славље кошаркаша након победе и како су Делије прозвале госте из Израела, због чувене добродошлице „Ко сте ви“?

Извор: Србија јавља