ЗВЕЗДА ПРЕЖИВЉАВА ПАКАО НА „ПАРКУ ПРИНЧЕВА“: Црвено-белима прети права катастрофа у Паризу, ПСЖ неумољив (ВИДЕО)

Стрелац: Нејмар у 20. и 22, Кавани у 37. и Ди Марија у 41. минуту.

Стадион: „Парк принчева“. Судија: Артур Соареш Дијас (Португал).

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

ПСЖ: Ареола – Муније, Тијаго Силва, Кимпембе, Бернат – Верати, Рабио, Ди Марија – Нејмар, Кавани, Мбапе.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан – Стојковић, Дегенек, Савић, Родић – Јовичић, Чаушић – Марин, Крстичић, Симић – Бен.

УЖИВО:

41′. ГОЛ! Звездин пакао на „Парку принчева“! Ди Марија потпуно сам испред Борјана и гол – 4:0!

39′. КАКАВ ПРОМАШАЈ МБАПЕА! Потпуно сам је био испред голмана Звезде Борјана, али као да је хтео свом силином да пошаље лопту у мрежу и она је отишла преко пречке!

38′. Најзад један добар напад Црвене звезде, Симић је опробао ударац са 18 метара, лопта је отишла преко гола.

37′. ГОЛ! Срећан гол за ПСЖ, Единсон Кавани је стрелац – 3:0!

29′. МНОГО среће за Звезду! Крстичић је изгубио лопту на 20 метара од гола, имао је ПСЖ ситуацију четири на два, али је Нејмар био себичан, шутирао је са ивице шеснаестерца, срећом, преко пречке.

27′. БОРЈАН! Одлична одбрана голмана Звезде после ударца главом Единсона Каванија!

22′. ГОЛ! Поново Нејмар! Брза акција после украдене лопте и мат у три потеза: Нејмар за Мбапеа, повратна лопта на петерац и поново је Бразилац сигуран – 2:0!

20′. ГОЛ! Нејмар је погодио из слободног ударца – 1:0!

19′. Опасно! Слободан ударац за ПСЖ на 20 метара од гола Звезде!

16′. Карамбол после корнера, на крају ударац Берната са 17 метара – преко гола.

15′. Шанса! Запретио је ПСЖ после соло продора Нејмара, тукао је Мбапе, а Борјан скренуо лопту у корнер.

14′. Акција Мбапеа и Каванија, Уругвајац је дошао до лопте пред голом Звезде, међутим, лоше је контролисао и побегла му је у гол-аут.

9′. Срећа! Лоше је Борјан боксовао лопту, која је пала право на ногу Мбапеу, али је он лоше шутирао и фудбал је одскакутао поред стативе.

8′. Чаушић! Добра прилика за Звезду која се указала после акције Марина. Чаушић је натрчао на лопту на ивици шеснаестерца, ухватио волеј, али је лопта отишла преко гола.

7′. Јасно је да ПСЖ има лопту и да је у тоталној офанзиви од старта, док ће Звезда чекати шансу из контре.

4′. Прва опасност пред голом Звезде. Нејмар је центрирао из слободњака, Кавани је побегао одбрани црвено-белих, али није успео да лепо захвати лопту.

– Почело је!

– Химна Лиге шампиона одзвања стадионом у Паризу! Утакмица само што није почела!

Извор: Информер