Фудбалска репрезентација Албаније била је разјарена пред меч квалификација за Еуро 2020 против Француске, када је током интонирања химни са разгласа уместо њихове кренула туђа.

Чувени „Стад де Франс“ је, наиме, одјекивао химном – Андоре!

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

Беснели су Албанци, чак су и одбијали да наставе меч уколико им се не пусти права химна, а да ствар буде још гора, ту није био крај њихових мука.

Наиме, желећи да се некако оправдају пред гостима, домаћини су рекли спикеру да им се извини.

И, спикер на стадиону је путем разгласа заиста упутио извињење, али тотално трећој земљи, Јерменији!

Проблеми у комуникацији су ипак решени, меч се одиграо, али би по Џаку и компанију можда и било боље да није, имајући у виду да су их Французи декласирали резултатом 4:1.

Голове су постигли Кингсли Коман (2), Оливије Жиру, Џоран Иконе, док је почасни гол за Албанију постигао Цикалеши из пенала у 90. минуту. Најстрожу казну пре њега промашио је Антоан Гризман у 37. минуту.