Спорт

ПОБЕДА ГОРКОГ УКУСА! Србија разбила Американце најјачим оружјем, остаје велика жал за пропуштеном шансом!

Кошаркашка репрезентација Србије савладала је Сједињене Америчке Државе резултатом 94:89 (32:7, 12:33, 27:28, 23:21) и бориће се против победника меча Пољска – Чешка за пето место!

Феноменално су наши почели утакмицу, Богдановић је са четри тројке отворио утакмицу, а спустили су Американце на свега 7 поена!

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

У другој четвртини другачија ситуација, Американци су истопили предност успаване Србије и стигли на само 4 поена разлике! Егал је био у трећој четвртини која је припала Американцима, а онда су уследиле нове тројке наших играча који су додатно одмакли тиму Грега Поповича!

Постигли смо 15 тројки из 31. покушаја, што је 48 посто успешности! Остаје жал што ће ови момци играти за пето место, када својим талентом заслужују да се боре за златну медаљу!

Извор: Ало.рс