Спорт

Ово ће их разбеснети! АУСТРАЛИЈУ СТИГЛА КАЗНА! Сад знате како је било Новаку!

Фудбалери Омана и Аустралије ремизирали су 2:2 у азијским квалификацијама за Светско првенство у Катару.

Аустралији је значио само тријумф како би имала реалне шансе да избори директну визу за Мундијал, међутим испустила га је минут пре краја.

Региструјте се на првој српској друштвеној мрежи Србсбук

Карачић је био неопрезан и стартовао на противничког играча, био је благ контакт, али је судија показао на пенал.

Фаваз је био прецизан и други пут се уписао у стрелце, након што је у 54. минуту маестрално погодио.

Тако је „поништио“ голове Мекларена из пенала у 15. и Моја у 79. минуту и приближио „кенгуре“ баражу.

Како би га избегли, мораће да победе Јапан на свом и Саудијску Арабију у гостима, што је тежак задатак против две најбоље селекције у групи. Бивши дефанзивац Црвене звезде Милош Дегенек одиграо је цео меч.

Свакако, имају далеко боље шансе од Новака Ђоковића, коме нису дозволили да се такмичи.

Извор: Република.рс